Nr katalogowy: 355

Magdalena KIESZNIEWSKA (ur. 1992)

Nr katalogowy: 355

Oko ręki, pejzaż z okiem, 2020

olej, płótno; 150 x 100 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opis autorski: / OKO RĘKI / PEJZAŻ z okiem / 2020 / MK.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł