Nr katalogowy: 353

Michał PISERA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 353

Bez tytułu, 2020

olej, płótno; 110 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M Pisera / 2020.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł