Nr katalogowy: 917

Nr katalogowy: 917

Stolik pomocniczy w stylu mauretańskim

fornirowany i intarsjowany orzechem, inkrustowany kością;
Kraje arabskie (Turcja?), XIX/XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł