Nr katalogowy: 824

Wytwórnia EHRICH & GRAETZ

Nr katalogowy: 824

Lampa naftowa

porcelana, brąz złocony, szkło; wys. 79,5 cm.
Niemcy, Berlin, k. XIX w. (korpus porcelanowy - Japonia)
estymacja: 3 600 - 4 600 zł