Nr katalogowy: 816

Nr katalogowy: 816

Zegar kominkowy, portykowy

drewno, brąz złocony, marmur; tafla lustrzana; wys. 67 cm; szer. 36 cm; głęb. 13 cm.
Austro-Węgry, Wiedeń, 1 poł. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł