Nr katalogowy: 814

Zegarmistrz MAYONNET

Nr katalogowy: 814

Zegar kominkowy z figurą literata

brąz złocony, emalia; wys. 43 cm; szer. 33 cm; głęb. 13 cm.
Francja, Paryż, Rue St. Louis 29, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł