Nr katalogowy: 812

Nr katalogowy: 812

Para dekoracyjnych dzbanów, w stylu II Cesarstwa

brąz patynowany i złocony;
wys. 45 cm.
Francja, 2 poł. XIX w.

estymacja: 7 000 - 8 000 zł