Nr katalogowy: 804

Nr katalogowy: 804

Tłok pieczętny rodziny książąt Czartoryskich

brąz złocony, kość; pole 1,9 x 1,7 cm;
Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 6 200 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 5 800 zł