Nr katalogowy: 623

Nr katalogowy: 623

Para kinkietów (aplik) 3 - świecowych, z plakietami ze sceną pasterska i budową statku

fajans, szkliwo cynowe, dekoracja barwna farbami wysokich temperatur, oprawa mosiężna(?),
Holandia, Delft (?), kon. XVIII ? - XIX w.
estymacja: 7 500 - 8 500 zł