Nr katalogowy: 207

Emil PICAULT (1833-1915)

Nr katalogowy: 207

Zwycięzca

brąz, odlew, zielona patyna;
wys. 58 cm; z boku sygnatura: „E. PICAULT”.
Francja, 4 ćw. XIX w.

estymacja: 4 600 - 5 600 zł