Nr katalogowy: 133

Andreas STECH (1635 Słupsk - 1697 Gdańsk)

Nr katalogowy: 133

Portret młodzieńca, 1664 ?

olej, płótno dublowane; 79 x 59 cm;
na odwrocie, na blejtramie stary napis
estymacja: 50 000 - 55 000 zł
Cena sprzedaży 45 000 zł