Nr katalogowy: 125

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 125

Ukrzyżowanie

olej, płótno, 73 x 59 cm;
na odwrocie kompozycja malarska przedstawiająca komunię świętą na łożu śmierci.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł