Nr katalogowy: 122

Egbert Lievensz Van Der POEL (1621-1664)

Nr katalogowy: 122

W spiżarni, 1644

olej, deska; 47 x 60 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi, po środku: E v Poel / 1644.
estymacja: 24 000 - 28 000 zł