Nr katalogowy: 119

Malarz nieokreślony, holenderski, XVII w.

Nr katalogowy: 119

Nadmorska cena rodzajowa

olej, deska; 55,5 x 71 cm;
Obraz po konserwacji.
estymacja: 24 000 - 28 000 zł