Nr katalogowy: 114

Tadeusz GADOMSKI (1868-1952)

Nr katalogowy: 114

Portret starszej kobiety, 1911

olej, płótno na desce; 49,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: T. Gadomski, 1911
estymacja: 2 700 - 3 200 zł