Nr katalogowy: 109

Jan BETLEY (1908-1980)

Nr katalogowy: 109

Konny spacer do Wilanowa, 1942

olej, płótno; 48,5 x 67 cm;
sygn. i dat. p. d. Jan Betley 42
estymacja: 4 600 - 5 200 zł