Nr katalogowy: 104

Abraham BEHRMAN (1876-1942)

Nr katalogowy: 104

Scena orientalna

olej, gwasz, tektura; 44,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: Behrman
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena oferowana 3 000 zł