Nr katalogowy: 96

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 96

Szarża pod Borujskiem, 1983

olej, płótno; 81 x 125 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Mesjasz / 1983
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł