Nr katalogowy: 88

Włodzimierz ŁUSKINA (1849-1894)

Nr katalogowy: 88

Na stanowisku, 1891

olej, płótno; 57 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: W. Łuskina / 1891
estymacja: 16 000 - 19 000 zł