Nr katalogowy: 83

Józef HECHT (1891-1952)

Nr katalogowy: 83

Pejzaż letni

olej, płótno; 65,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: Joseph Hecht
estymacja: 25 000 - 28 000 zł