Nr katalogowy: 81

Jerzy Ryszard KRAUZE (1903-1978)

Nr katalogowy: 81

Snopy, 1924

olej, tektura; 28 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Krause / 1924 r.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł