Nr katalogowy: 76

Rafał WĄSOWICZ (1867-1944)

Nr katalogowy: 76

Wierzby nad rzeką, 1930

olej, płótno; 136 x 190,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Rafał Wąsowicz / 1930
estymacja: 18 000 - 22 000 zł