Nr katalogowy: 71

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 71

Pejzaż

olej, płótno; 40 x 48 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
estymacja: 7 000 - 8 000 zł