Nr katalogowy: 54

Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1960)

Nr katalogowy: 54

Portret aktora Leona Wyrwicza

olej, płótno; 45 x 72 cm;
sygn. l. d.: TAD.WAŚKOWSKI
estymacja: 3 500 - 4 500 zł