Nr katalogowy: 52

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 52

Dzieci

olej, tektura; 43 x 32,5 cm;
sygn.. p.d.: Wlastimil / Hofman 1959
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł