Nr katalogowy: 45

Kazimierz PUCHAŁA (1895-1986)

Nr katalogowy: 45

Pejzaż z drzewem, 1947

akwarela, papier; 19,5 x 26,5 cm; sygn. i dat. l. d.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł