Nr katalogowy: 506

Andrzej FILIPOWICZ (ur. 1974)

Nr katalogowy: 506

Kompozycja abstrakcyjna + para krzeseł

akryl, płótno; 90 x 70 cm; sygn. przy prawej krawędzi po środku: Andrzej Filipowicz + para fotelików o aerodynamicznym kształcie
estymacja: 5 000 - 7 000 zł