Nr katalogowy: 504

Nr katalogowy: 504

Puchar w stylu art déco

metal złocony; wys. 31 cm;
Spółdzielnia Pracy Przemysłu Artystycznego Rytosztuka (?); lata 60. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł