Nr katalogowy: 501

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 501

Para figur - Strażnice domu

drewno gipsowane, polichromowane, złocone, inkrustowane szmaragdowym szkłem i lustrzanymi płytkami; wys. całkowita: 172,5 cm, 46 x 25 cm;
estymacja: 13 000 - 19 000 zł