Alicja HALICKA (1894-1975)
Nr katalogowy: 420
Plac de la Concorde w Paryżu, 1955
litografia, papier; 45,5 x 59,5 cm (wymiar kompozycji), 50 x 65 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: 96/220 / Halicka 1955 (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł