Nr katalogowy: 417

Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)

Nr katalogowy: 417

Akt

akwarela, gwasz, kredka, papier; 47,5 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. PŁÓCIENNIK (kredką).
estymacja: 1 600 - 1 800 zł