Nr katalogowy: 396

Anna WIEJAK-KARPOWICZ (ur. 1951)

Nr katalogowy: 396

Postać w ciemnym wnętrzu, z cyklu: "W pracowni", 1984

olej, płótno; 39 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: aKARPOWICZ 84;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł