Nr katalogowy: 387

Magdalena KIESZNIEWSKA (ur. 1992)

Nr katalogowy: 387

Siemianowice - Watoły, 2020

olej, płótno; 120 x 140 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opis autorski: /SIEMIANOWICE ŚL: WATOŁY / 2020/ MK.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł