Nr katalogowy: 378

Agnieszka ŁAKOMA (ur. 1980)

Nr katalogowy: 378

Fleur VI, 2018

olej, płótno; 80 x 80 cm;
opis autorski na odwrocie: Fleur 6 / Agnieszka / Łakoma 2018 oraz stempel autorski.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł