Nr katalogowy: 368

Bohumil Samuel KECIR (1904-1987)

Nr katalogowy: 368

Kompozycja abstrakcyjna

olej, tektura, 95 x 63 cm;
sygn. w kompozycji l. d.: Kecir;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł