Nr katalogowy: 362

Stanisław WÓJTOWICZ (1920-1991)

Nr katalogowy: 362

Poświęcam Tobie i przesyłam wraz z całusami moja Gołąbeczko, 1975

olej, sklejka, 64 x 81 cm
sygn. i dat. p. d.: ST WÓJTOWICZ 75;
estymacja: 15 000 - 17 000 zł