Nr katalogowy: 358

Marta SALA (ur. 1985)

Nr katalogowy: 358

Anna i Wojciech, 2010

olej, płótno; 130 x 160 cm;
opis autorski na odwrocie: MARTA SALA / 2010 R / ANNA I WOJCIECH oraz Marta Sala (nieczytelne) 2010 r. / "Anna i Wojciech" (M i T).
estymacja: 7 000 - 9 000 zł