Nr katalogowy: 349

Przemysław KWIEK (ur. 1945)

Nr katalogowy: 349

Maki i bzy

olej, płótno, spawana krata; wymiar obrazu: 50 x 61 cm; wymiar całej kompozycji przestrzennej: 65 x 80 x 80 cm;
obraz sygn. p. d.: PKwiek;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł