Nr katalogowy: 343

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Nr katalogowy: 343

Sówki, 1978

technika własna (litografia), papier Canson Mi Teintes; 50 x 65 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d: Bronisław Chromy / 1978 (pisakiem).
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 1 100 zł