Nr katalogowy: 341

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Nr katalogowy: 341

Ryby, 1989

technika własna (litografia); papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Bronisław Chromy / 1989 (pisakiem).
estymacja: 1 000 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 800 zł