Nr katalogowy: 312

Alicja ŻEBROWSKA (ur. 1956)

Nr katalogowy: 312

Infiltron - Ikony Infiltronu - Ikony ślubne, Infiltracja: ślub protestancki w Narodowym Kościele Norweskim, 1999

akryl, technika własna, płótno; 56 x 72 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: A ŻEBROWSKA 2020;
estymacja: 14 000 - 21 000 zł
Cena sprzedaży 16 000 zł