Nr katalogowy: 304

Grupa THE KRASNALS

Nr katalogowy: 304

Pomnik Nieznanego Żyda, [Statue of the unknown Jew], z cyklu: Jews, 2016

olej, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: Jews / „Statue of the Unknown Jew” / 2016 / The Krasnals;
estymacja: 9 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 12 000 zł