Nr katalogowy: 301

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 301

Akt we wnętrzu, 1996

olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1996;
estymacja: 140 000 - 180 000 zł
Cena oferowana 110 000 zł