Nr katalogowy: 22

Jonasz STERN (1904-1988)

Nr katalogowy: 22

Pejzaż, 1970

technika własna/płótno, 53 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 'Stern | 1970'