Nr katalogowy: 13

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 13

Teatrzyk japoński - kwadryptyk, 1926

olej, płótno; 138,5 x 205 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.:'26 W. de Terlikowski';