Nr katalogowy: 8

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 8

Pejzaż przed burzą, lata 30. XX w.

olej, tektura; 26 x 35 cm;
W katalogu wystawy pośmiertnej (Warszawa 1969 ZPAP) nr 208 (jako własność siostry artysty).