Nr katalogowy: 5

Ludwik KWIATKOWSKI (1880-1953)

Nr katalogowy: 5

Portret kobiety

olej, płótno; 30,5 x 40,5 cm;
sygn. na odwrocie: Ludwik Kwiatkowski;