Nr katalogowy: 912

Nr katalogowy: 912

Kanapa biedermeier

fornirowana orzechem, z intarsjami, lawowanymi tuszem oraz czernionymi elementami;
92,5 x 146 x 61 cm. Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 14 000 - 16 000 zł