Nr katalogowy: 843

Nr katalogowy: 843

Żyrandol w typie II Cesarstwa, 8-świecowy, zelektryfikowany

brąz patynowany i złocony, mosiądz; wys. ok. 100 cm; średn. ampli 47 cm;
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 3 200 - 3 700 zł