Nr katalogowy: 836

Nr katalogowy: 836

Wachlarz oprawiony w złoconą ramę

stelaż - kość słoniowa; gwasz, jedwab; wymiary rozłożonego wachlarza 27 x 49 cm;
Francja, XVIII w.
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
Cena oferowana 5 700 zł